محصولات آرایشی, محصولات جوان ساز

بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده

مشخصاً شما نیز با خواص ویژه و استثنایی ریمل های حجم دهنده و بلند کننده، آشنا هستید. اما احتمالاً نمی دانید در بازار فروش، کدام یک از ریمل ها عملکرد بهتری دارند. در این خصوص می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ریمل دو سر دوان اوریفلیم

ریمل دو سر THE ONE اوریفلیم، به عنوان یک ریمل چشم حجم دهنده و بلند کننده، حرف های زیادی برای گفتن دارد. این ریمل به واسطه بهره مندی از یک اپلیکاتور مشتریک و دو فیلتر مجزای قوی، توانسته تمام رقبا را از سر راه خود بردارد. با خرید و استفاده از این محصول، می توانید مژه های خود را تا 11 برابر حجیم کرده و تا 60 درصد بلند کنید.
این ریمل قدرتمند با پوشش صد در صدی مژه ها، ریزترین آن ها را نیز حجیم و بلند می کند. بافت این ریمل چشم بسیار سبک بوده و بدون ایجاد خستگی بر روی مژه ها، تا 24 ساعت دوام می آورد. اوریفلیم در ساخت این ریمل دو کاره، از بافتی سیلیکونی در رنگ کاملاً مشکی استفاده کرده است.

ریمل مالتیپل لش آنکالر اوریف لیم

به جرات می توان گفت، بهترین ریمل پرکننده حجم دهنده اوریفلیم، مدل مالتیپل لش آنکالر است. این ریمل چشم با اپیکاتو مخروطی خود، قادر است تا ریزترین مژه ها را نیز حجیم و بلند کند. با اینکه اوریفلیم این ریمل را به پیگمنت های تقویت شده مجهز ساخته، اما ماده این ریمل به هیچ وجه موجب چسبندگی مژه ها به یکدیگر نمی شود. همچنین ریزش زیر چشم نداشته و در طول یک روز، زیبایی را به مژه های شما هدیه می دهد.
برای استفاده از این محصول چندکاره، کافیست گوشی داخلی چشم را به ریمل آغشته کرده و فرچه آن را به سمت لبه بیرونی، حرکت دهید. از نوک مخروطی این ریمل به منظور حجیم ساختن مژه های کوچک در گوشه داخلی چشم، استفاده کنید. برای افزایش میزان حجم و کشش در مژه ها، ماده ریمل را به ریشه ها بزنید و به سمت نوک مژه چندین مرتب بکشید. با این کار متوجه اثرات معجزه آسای ریمل اوریفلیم در افزایش حجم و طول مژه ها، می شوید.

ریمل حجم دهنده ترمندوس دوان اوریفلیم

ترمندوس دوان اوریفلیم از دیگر ریمل های حجم دهنده و بلند کننده محبوب بازار است که برای بانوانی که به زیبایی و سلامت مژه های خود اهمیت می دهند، شناخته شده است. این ریمل با فرمولاسیون ضد حساسیت و خاص خود می تواند بهترین تأثیر را بر روی مژه های کوتاه و کم حجم بگذارد. بهره مندی از برس ژله ای مانند و بافت سبک، گیاهی و طبیعی از اصلی ترین مشخصات این ریمل ماندگار است. خبر خوب اینکه ریمل ترمندوس دوان فاقد پارابن بوده و بدون ایجاد حساسیت، ساعت ها بر روی مژه شما ماندگار می ماند. با استفاده از این ریمل چندکاره، می توانید اثرات معجزه آسای آن را برای یک روز، حفظ کنید.

ریمل حجم دهنده و حالت دهنده فارماسی Farmasi مدل 3D Effect

در بررسی بهترین ریمل های حجم دهنده، نمی توان از ریمل فارماسی مدل 3D Effect چشم پوشی کرد. این ریمل دارای فرمولاسیونی طبیعی بوده و بدون اینکه باعث سنگینی چشمان شما شود، حجم مژه را چندین برابر می کند. این ریمل چشم با فناوری هیپنو طراحی شده و دارای یک برس خاص است. با استفاده از این ریمل می توانید حالت مژه ها و حجم آن را بهبود دهید. رنگدانه های کاملاً مشکی این ریمل، بدون اینکه پای چشم ریخته شده و پخش شود، در طول یک روز زیبایی چشمان شما را دو برابر خواهد کرد.

ریمل والیومایزینگ جوردانی گلد اوریفلیم

والیومایزینگ جوردانی گلد از آن دسته ریمل های محبوب است که سالیان سال رضایت کاربران خود را به دست آورده است. این ریمل قدر است تا حجم مژه را تا 5 برابر، افزایش دهد. اگر مژه های کم حجم و کوتاهی دارید، در خرید این محصول کاربردی، تردید نداشته باشید. این محصول که توسط برند سوئدی اوریف لیم ساخته شده، به خوبی از پس افزایش حجم و طول مژه ها، بر می آید. اوریفلیم از واکس، پلیمرهای منعطف و رنگدانه های کاملاً مشکی، در ساخت والیومایزینگ جوردانی گلد استفاده کرده است.
با استفاده مکرر از این ریمل، نه تنها دچار ریزش مژه نمی شوید، بلکه به کمک ساختار مغذی این محصول، به تقویت مژه های خود نیز می پردازید. سری این ریمل شکل و حالت خاصی دارد که به ندرت آن را در ریمل های موجود در بازار می بینید. این سری خاص کمک می کند تا ریزترین مژه ها نیز به ماده ریمل آغشته شده و دچار افزایش حجم شوند. کافیست در حرکات زیگزاگی، کلیه مژه ها را به ریمل آغشته کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *