محصولات آرایشی

تشخیص ریمل اصل اوریفلیم

راهنمای تشخیص ریمل اصل از فیک اویف لیم

به واسطه محبوبیت بالای محصولات اوریفلیم، در حال حاضر تعداد زیادی از کمپانی های متقلب، اقدام به ساخت نمونه فیک این محصولات کرده اند. می توان با چند راهکار ساده، این محصولات را از یکدیگر متمایز کرد.

1.استفاده از بچ کد محصولات اوریفلیم

بچ کد در واقع نوعی بارکد است که برندهای معتبری همچون اوریفلیم، آن را بر روی بسته بندی محصولات خود درج می کنند. این بارکد به شکل برجسته بر روی بدنه محصول قرار گرفته و بک برچسب ساده نیست. بچ کدها ترکیب از عدد و حروف هستند که تنها توسط برند سازنده اصلی بر روی محصول درج می گردند. در واقع تولیدکنندگان فیک، تکنولوژی درج بچ کد بر روی محصول را در اختیار ندارند.
از این رو محصولات خود را تنها با یک برچسب ساده، عرضه می کنند. اما این بدین معنا نیست که هر بچ کدی نیز معتبر خواهد بود. لازم است تا  با وارد کردن این کد مخصوص در وبسایت http://m.checkcosmetic.net  از اصالت کالا اطمینان حاصل کنید.
کافیست از لیست مربوط به کمپانی های مختلف، برند اوریف لیم را انتخاب کنید. سپس بچ کد را وارد کنید. در صورتی که یک تیک سبز در کنار نام محصول دیدید، می توانید این ریمل را با اطمینان خاطر خریداری کنید. در این بخش می توانید تاریخ انقضای محصول را نیز مشاهده کنید.

2.خرید از فروشندگان معتبر و نمایندگی های اصلی

واقعیت این است که محبوبیت بیش از حد محصولات اوریفلیم، موجب شده تا ردپای این برند را حتی در محصولات دست فروشان نیز ببینیم. اما این دسته از فروشندگان نمی توانند یک محصول اورجینال را به شما عرضه کنند. از آنجایی که خرید و استفاده از محصولات تقلبی، به جهت پایین بودن کیفیت آنان، عوارض جبران ناپذیری به جای می گذارد، پیشنهاد می کنیم محصولات اوریفلیم را تنها از نمایندگی های رسمی بخرید. در این صورت می توانید یک ریمل با کیفیت و اصل را با قیمتی مناسب، خریداری کنید.

3. آشنایی با مشخصات محصولات اوریفلیم

یکی دیگر از مواردی که می تواند به شما در تشخیص ریمل اصل و فیک اوریف لیم کمک دهد، آشنا با مشخصات نمونه اصل است. برند سوئدی اوریفلیم به قدری در ساخت ریمل های خود حرفه ای و ممتاز عمل کرده که به راحتی می توانید با در نظر داشتن این مشخصات، از خرید نمونه های تقلبی جلوگیری کنید. کافیست پیش از انجام خرید ریمل را از بسته بندی خارج کرده و باز کنید. سپس نکات زیر را به دقت بررسی کنید.

•بسته بندی ریمل های اوریفلیم

بسته بندی کلیه محصولات اوریفلیم با وسواس بالایی صورت می گیرد. این برند اروپایی ریمل های خود را در یک بسته بندی ایمن، با شکل ظاهری جذاب قرار می دهد. همچنین یک بچ کد برجسته بر روی بدنه محصول درج می کند. پس اگر با محصولاتی مواجه شدید که بسته بندی نازیبا، غیر ایمن و غیر استانداردی داشته و به جای بچ کد برجسته به یک برچسب ساده مجهز شده اند، از خرید این محصول پرهیز کنید.

•کیفیت ساخت فرچه و بدنه محصول

فرچه ریمل های اوریفلیم بسیار حرفه ای و منحصربفرد است. در واقع این برند سوئدی موفقیت خود در فروش گسترده ریمل را مدیون همین طراحی خاص و بی نظیر است. در ظاهر برس نمونه های فیک و اصل تفاوت بسیاری با یکدیگر دارند. نمونه اصل محصولات اوریفلیم دارای یک برس حرفه ای، مقاوم با موهای متراکم و بسیار ریز است. در حالی که نمونه های فیک دارای یک برس آسیب پذیر با تراکم معمولی هستند. اگر امکان تست ریمل را داشته باشید، از کیفیت جداسازی دانه های مژه و میزان افزایش حجم و بلند کنندگی آن نیز می توانید متوجه کیفیت فرچه شوید. در محصولات اصل، فرچه ریمل باعث دانه دانه شدن مژه ها و در عین حال حجیم شدن آن ها می شود. 

•غلظت مایع ریمل

در آخر می توانید محصولات اصل و فیک اوریفلیم را از غلظت مایع آن ها نیز تشخیص دهید. مایع ریمل های اصلی اوریفلیم بسیار غلیظ بوده و کاملاً مشکی است. در عین حال این مایع بسیار سبک و کم وزن است. طوری که پس از استفاده از آن، به هیچ وجه دچار حس سنگینی بر سطح مژه نمی شوید. همچنین این مایع وکسی شکل، منجر به چسبندگی مژه ها نشده و تنها فضاهای خالی میان مژه ها را پر می کند. بسته به اینکه ریمل بر پایه آب یا روغن باشد، از یک میزان دوام و ماندگاری مشخصی نیز برخوردار است. ریمل های ضد آب اوریفلیم به هیچ وجه تحت تأثیر رطوبت و اشک، پخش و ماسیده نمی شوند.
عوارض ناشی از خرید محصولات فیک اوریفلیم
اگر در خرید ریمل اوریفلیم به اصالت کالا توجه نشان ندهید و این محصول را از نمایندگی های اصل تهیه نکنید، با احتمال زیادی دچار عوارضی همچون موارد زیر خواهید شد.

•عفونت در ناحیه چشم

به طور معمول، ریمل های فیک اوریفلیم منجر به عفونی شدن سطح چشم و مژه ها می شوند. این اتفاق به جهت سالم و استاندارد نبودن مایع ریمل رخ می دهد. به طور معمول نمونه های فیک ضد آب از روغن پارابن که منجر به ایجاد حساسیت های آلرژیک می شود، استفاده می کنند. این در حالیست که ریمل اصل اوریفلیم بر پایه روغن های سالم و گیاهی همچون نارگیل، زیتون و …، ساخته می شود.

•عدم ماندگاری ریمل بر روی مژه ها

نمونه های فیک نه تنها منجر به افزایش زیبایی چشم نمی شوند، بلکه به جهت کم بودن دوام و ماندگاری، در کوتاه ترین زمان، زیر چشم ریخته و ماسیده می شوند. مشخصاً ایجاد این حالت کمکی به زیبایی چشمان شما نمی کند. یکی از واضح ترین نشانه های فیک بودن ریمل اوریفلیم، همین مسئله است. 

مزایای خرید ریمل اصل اوریفلیم

با خرید یک محصول اصل و با کیفیت، از ده ها مزیت ویژه بهره مند می شوید. از جمله:

1.تقویت مژه های کم پشت و کوتاه

در ساختار ریمل های اصل اوریفلیم از انواع مواد مغذی و ویتامین های ضروری استفاده می شود. همین امر موجب شده تا مصرف کنندگان پس از یک دوره زمانی مشخص، شاهد رشد مژه ها و افزایش تراکم آن ها شوند. با خرید ریمل اورجینال اوریفلیم می توان سلامت از دست رفته مژه ها را مجدداً احیا کرد.

2.کاهش عوارض ناشی از استفاده از ریمل

با مصرف یک محصول اورجینال، به هیچ وجه دچار حساسیت های شدید در ناحیه چشم نمی شود. چرا که برند سوئدی اوریف لیم از موادی کاملاً ارگانیک و طبیعی در ساخت ریمل های ضد حساسیت خود استفاده می کند. با خرید این دسته از محصولات می توانید به طور مستمر و روزانه از ریمل استفاده کنید و شاهد کمترین میزان عارضه نباشید!

3.دوچندان کردن زیبایی چشم با ریمل اصل اوریفلیم

مهم ترین مزیت خرید محصولات اصل و اورجینال، استفاده از ساختار قدرتمند آن ها در جهت افزایش زیبایی صورت است. با استفاده از ریمل اورجینال اورفلیم، می توانید از قدرت ویژه این ریمل در جهت افزایش حجم، بلندکنندگی و حالت دهی به مژه های خود استفاده کنید. این در حالیست که نمونه های فیک، قدرت چندانی در تغییر حالت مژه نداشته و یک میکاپ حرفه ای و چشمگیر نمی سازند.

4. انجام یک خرید مقرون به صرفه و اقتصادی

شاید قیمت خرید ریمل های فیک اوریفلیم در مقایسه با نمونه های اصل کمتر باشد، اما این خرید به هیچ وجه اقتصادی نخواهد بود. چرا که عملاً این ریمل ها کارکرد چندانی در افزایش زیبایی مژه ندارند. همچنین ممکن است بروز حساسیت های چشمی، آن ها را از کیف لوازم آرایش شما حذف کند. بهتر است به جای هزینه از بابت خرید محصولات ارزان قیمت و تقلبی اوریفلیم، تنها یکبار برای خرید یک محصول اورجینال هزینه کنید! مطمئن باشید در این حالت یک خرید مقرون به صرفه را تجربه کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *