شرایط و ضوابط استفاده

ضمانت اصالت کالا

اوریفیا نمایندگی رسمی برند آرایشی بهداشتی و مراقبتی اوریفلیم سوئد را داراست و تمامی محصولات را بدون واسطه و مستقیماً از تولید کننده اصلی برند دریافت نموده و عرضه می نماید، به این ترتیب اصالت کالا، قیمت نمایندگی و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان توسط اوریفیا تضمین می شود.

ضمانت تاریخ انقضا

تمامی کالاهای اوریجینال خارجی اوریفیا بالای 12 ماه تاریخ انقضا دارند و این تاریخ انقضا تضمین می شود. در صورتی که تاریخ انقضای کالایی کمتر از زمان مذکور باشد، تاریخ انقضای آن در صفحه محصول و در فاکتور اعلام می شود و به اطلاع مشتری می رسد تا مشتری با آگاهی کامل از شرایط خاص کالا خرید انجام دهد.

ضمانت دریافت کالای سالم

در صورتی که بسته سفارش شما در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد. شامل بیمه پست جمهوری اسلامی ایران می باشد ، لذا به هنگام تحویل بسته از ماموران پست از سلامت ظاهری بسته اطمینان حاصل نمایید.

شرایط ضمانت بازگشت رایگان کالا

به دلیل مقررات بهداشت امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا به دلایل سلیقه ای وجود ندارد.

ضمانت تطابق کالا با سایت به چه معنا است؟

برای هر یک از کالاها در سایت، اطلاعاتی از قبیل نام، عکس و ویژگیها عنوان شده است. ما تضمین میکنیم که کالایی که به دست شما میرسد از همه نظر دقیقا همان کالایی است که در سایت دیده و انتخاب کرده اید. یعنی تضمین تطابق کالا با سایت. اگر غیر از این باشد، کالا از شما پس گرفته میشود و همه هزینه ها اعم از هزینه کالا، هزینه ارسال و هزینه باز پس فرستادن آن، به شما برگردانده میشود.